kontrast

zmień rozmiar:

Prymus

PRYMUS 2019

L.p. Nazwa placówki „PRYMUS” 2019
SZKOŁY PODSTAWOWE
1 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1
– Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5
-
2 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 KRZYSZTOF SROKA
3 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 JULIA URBANOWICZ
4 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 HANNA ŁAWNICZAK
5  Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 - Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 KASJAN RUNKE
6 Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 10 -
7 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 MAŁGORZATA KRÓL
8 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 17
– Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
ARKADIUSZ MARZEWSKI
9 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 JAN WIERNICKI
10 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 22 – Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4 KATARZYNA BIELAK
11 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 23 KACPER GAWRON
12 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 26 JAKUB ODLEWANY
13 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28 KRZYSZTOF ŻAŁOBKA
14 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 30
– Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3
MARTA KWOLEK
15 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 37 z Oddziałami Sportowymi URSZULA NALBORCZYK
ODDZIAŁY GIMNAZJALNE
16 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5 – oddział gimnazjalny -
17 Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 10 – oddział gimnazjalny ROKSANA MELLER
18 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 – oddział gimnazjalny ALEKSANDROS TSIRIPIDIS
19 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4 – oddział gimnazjalny -
20 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 26 – oddział gimnazjalny WOJCIECH KRÓLIKOWSKI
21 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 37 z Oddziałami Sportowymi – oddział gimnazjalny MACIEJ KĘDZIERSKI
22 Zespół Szkół Nr 1 – oddział gimnazjalny ZOFIA PAŹDZIERNIAK
23 Zespół Szkół Nr 2 – oddział gimnazjalny JULIA JUNGIEWICZ
24 Zespół Szkół Nr 3 – oddział gimnazjalny KINGA KRYŚ
25 Zespół Szkół nr 4 – oddział gimnazjalny DOMINIK PŁUŻKA
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
26 Zespół Szkół Nr 1 – I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi ZUZANNA ROGOŻA
27 Zespół Szkół Nr 2 - II Liceum Ogólnokształcące OLIWIA ANDRASZ
28 Zespół Szkół Nr 3 - III Liceum Ogólnokształcące MAGDALENA CHLASTAWA
29 Zespół Szkół Nr 3 - III Liceum Ogólnokształcące JAKUB MATYKA
30 Zespół Szkół Nr 4 – IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im. J. Kusocińskiego z klasami II i III włączonego gimnazjum sportowego BARTOSZ WARSZCZUK
31 Zespół Szkół Nr 5 – Technikum Nr 2 ANNA KĘPSKA
32 Zespół Szkół Nr 5 - Branżowa Szkoła I stopnia Nr 2 PAWEŁ WIĄCEK
33 Zespół Szkół Nr 7 – Technikum Nr 4 JULIA GODZISZ
34 Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" – Technikum Nr 5 DAMIAN ZAWOLSKI
35 Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia w Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych – oddział Zasadniczej Szkoły Zawodowej PATRYK MARCZEWSKI

 

Zarządzenie

Regulamin

Wniosek